close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
پنج قاعده مهم در بازاریابی فروش اینترنتی
loading...

جستجوگر مدیر

پنج قاعده مهم در بازاریابی فروش اینترنتی منبع : شبکه آموزش و آموزشگاه ها جذب خوانندگان با مشاهده تیتر آگهی اولین اولویت در نگارش یک آگهی فروش در اینترنت است. شما در ارایه آگهی برای بازایابی اینترنتی باید خوانندگان را ملزم کنید که آگهی های فروش مربوط به شرکت شما را بخوانند. بنابراین شما باید نهایت دقت را در ارایه تیترهای آگهی های خود به کار گیرد که خوانندگان را تشویق به خواندن آگهی های فروش شما بکند.          در تهیه یک آگهی برای فروش اینترنتی باید پنج…

رسالت ما

امروزه نقش و اهمیت تجارت به ويژه در حوزه بين المللي در رشد وتوسعه اقتصادی کشورها  بر کسی پوشیده نیست این اهمیت به اندازه ای است که كه اغلب از آن به عنوان موتور رشد و توسعه اقتصاد کشورها  یاد میشود.

با توجه به نقش و اهمیت تجارت و اقتصاد در پیشرفت جوامع، گروه "تجارت در دهکده ایرانی"  در سال 1390 با هدف ارائه  اطلاعات و اخبار مورد نیاز در حوزه تجارت واقتصاد آغاز بکار کرد و تاکنون با همکاری دوستان توانسته است علاوه بر ارائه آخرین اخبار روز این حوزه بیش از هزار مقاله مرتبط را بصورت طبقه بندی شده در اختیار علاقمندان قرار دهد .

هدف ما،  کمک به علاقمندان حوزه تجارت  و اقتصاد و تسهیل دستیابی ایشان به منابع این دانش است. ماسعی داریم ازطریق تسهیل فرایند انتقال دانش به علاقمندان آن به کسب وکارهای نیازمند به این دانش کمک کرده وازاین طریق درافزایش رفاه اقتصادی نقش مثبتی ایفا کنیم، ما تلا ش خواهیم کرد در حد توان خود  اطلاعات مورد نیازبرای تصمیم گیری فعالان اقتصادی و تجاری را از طریق این سایت ارائه نمائیم و دست  کلیه کسانی که تمایل دارند ما را در رسیدن به این هدف یاری نمایند میفشاریم.


پنج قاعده مهم در بازاریابی فروش اینترنتی

پنج قاعده مهم در بازاریابی فروش اینترنتی

منبع : شبکه آموزش و آموزشگاه ها

جذب خوانندگان با مشاهده تیتر آگهی اولین اولویت در نگارش یک آگهی فروش در اینترنت است. شما در ارایه آگهی برای بازایابی اینترنتی باید خوانندگان را ملزم کنید که آگهی های فروش مربوط به شرکت شما را بخوانند. بنابراین شما باید نهایت دقت را در ارایه تیترهای آگهی های خود به کار گیرد که خوانندگان را تشویق به خواندن آگهی های فروش شما بکند.         

در تهیه یک آگهی برای فروش اینترنتی باید پنج قاعده کلی زیر را رعایت کرد:

۱) یک آگهی فروش خوب باید خوانندگان را جذب کند.

 

۲) این آگهی باید برای کاربران خسته کننده نبوده، در کوتاه ترین شکل ممکن هدف خود را بیان کند.

۳) پیام مورد نظر شما باید به روشنی و واضح در این آگهی مطرح شود و برای مخاطب گنگ نباشد.

۴) محتوای آگهی باید دارای اعتبار لازم باشد.

۵) این آگهی باید مزایای خرید اینترنتی را برای خواننده به طور کامل شرح دهد.

بیایید هر یک از موارد یاد شده را دقیق تر بررسی کنیم:

جذب خوانندگان با مشاهده تیتر آگهی اولین اولویت در نگارش یک آگهی فروش در اینترنت است. شما در ارایه آگهی برای بازایابی اینترنتی باید خوانندگان را ملزم کنید که آگهی های فروش مربوط به شرکت شما را بخوانند. بنابراین شما باید نهایت دقت را در ارایه تیترهای آگهی های خود به کار گیرد که خوانندگان را تشویق به خواندن آگهی های فروش شما بکند.

بنابراین نحوه انتخاب دو یا سه کلمه اول تیتر آگهی بسیار مهم است. از این رو شما باید از کلماتی در ابتدای تیتر فروش خود استفاده کنید که به سرعت توجه خریدار و خواننده را به سوی خود جلب کند. از جمله عبارت ها و کلماتی که می توان در تیترهای اگهی های فروش استفاده کرد شامل:

 

● پنج قاعده مهم در بازاریابی فروش اینترنتی

 

▪ رایگان، شگفت انگیز، جذاب، آسان، اسرارآمیز، برای همه، تضمینی، یکه تاز، اعجاب انگیز، پول ساز، غیر قابل مقایسه، پرسرعت و مانند آن.

 

▪ به هر حال به خاطر داشته باشید که تیتر انتخابی شما باید به گونه ای باشد که مراجعان را با یک نگاه به سمت خود جذب کند. شما با این کار آن ها را به خواندن متن آگهی رهنمون می شوید. بنابراین در انتخاب تیتر آگهی نهایت دقت را به کار گیرید و آن را بارها و بارها بیازمایید.

 

▪ بعد از تشویق خریداران به خواندن متن آگهی شما باید با ارایه ی سریع منظور خود و بیان اهداف تیتر آگهی، در کم ترین زمان، خوانندگان را به خواندن ادامه متن آگهی مشتاق کنید. سعی کنید متن آگهی را با ساده ترین حالت ممکن بیان و هر لحظه ارتباط خود را با خوانندگان حفظ کنید.

 

همیشه برای وقت مشتریان خود ارزش و احترام قائل شوید.

 

▪ متن شما در آگهی باید بسیار واضح و روان باشد و به سادگی منظور خود را به خواننده انتقال دهد. از بیان کلمات ثقیل و پیچیده خودداری کنید. این کار تنها خواننده را گیج می کند و خواننده گیج هرگز حاضر به خرید از شما نخواهد بود.

 

▪ متن شما در آگهی باید آن قدر روان و ساده باشد که حتا یک کودک نیز بتواند به آسانی آن را بفهمد. از بیان کلمات بزرگ و عباراتی که گنگ و پیچده است خودداری کنید.

 

▪ سعی کنید از کوتاه ترین جملات و پاراگراف ها در متن آگهی استفاده کنید تا آگهی شما برای خواننده خسته کننده نباشد.

 

▪ اگر متن آگهی شما طولانی باشد مطمئن باشید که خوانده نخواهد شد.

 

▪ ساده بودن متن آگهی بسیار اهمیت دارد. مطمئن باشید که یک متن طولانی، گیج کننده و نامفهوم کمکی به عملی شدن خواسته ی شما نخواهد کرد. حتا ممکن است یک خواننده ی هوشمند را از خواندن آگهی های بعدی شما هم منصرف کند.

 

▪ موفق ترین آگهی ها، ساده ترین و روان ترین آن هاست. چرا که تنها در ایالات متحده آمریکا حدود یک هفتم مردم (نزدیک ۴۰ میلیون نفر) در خواندن یک آگهی استخدام و یا متن یک صورت حساب با مشکل روبه رو هستند.

 

▪ البته این آمار مربوط به کشور آمریکا است. اما جالب است بدانید که آمار بسیاری از کشورها از این هم بدتر است.

 

▪ متاسفانه اکثر افرادی که از اینترنت و خدمات خرید اینترنتی استفاده می کنند از مهارت های خواندن و صحبت کردن زیادی برخوردار نیستند. بنابراین متن شما باید بسیار ساده و در سطح سواد عموم خوانندگان باشد.

 

▪ سعی کنید محصولی که از طریق اینترنت به فروش می رسانید دارای گارانتی و اعتبار مناسب باشد.

 

متاسفانه بسیاری از کسب و کارها تصور می کنند که درصد بالای مشتریان آن ها را همچنان در صدر فروشندگان قرار می دهد بنابراین از ارایه گارانتی های معتبر خودداری می کنند. در صورتی که این تفکر یک تفکر کاملا اشتباهی است.

 

حتا اگر محصول و یا خدماتی که شما ارایه می دهید بهترین باشد تا زمانی که گارانتی مناسبی برای خدمات و محصولات خود ارایه ندهید استقبال زیادی از آن به عمل نخواهد آمد.

 

در این حالت تعداد مشتریان شما در طول چندین سال ثابت خواهد ماند و یا تغییر چندانی نخواهد کرد. بنابراین اگر گارانتی محصول شما یک ماهه است سعی کنید آن را به دو ماه، سه ماه و یا حتا ۶ ماه افزایش دهید.

 

این امر به خوانندگان آگهی شما اطمینان خاطر بیش تری خواهد بخشید و در نتیجه فروش شما را بیش تر خواهد کرد.

 

در نهایت شما باید در آگهی خود نتایج و مزایای محصول و خدمات خود را به طور کامل به خوانندگان شرح دهید. بیان این مزایا اصلی ترین قسمت آگهی در فروش اینترنتی است.

 

آگهی هایی که از طریق روزنامه، مجله و تلویزیون ارائه می شوند شاید برای دفعه اول زیاد جذاب و قابل درک نباشند. ولی این آگهی ها بارها و بارها از طریق این رسانه ها تکرار می شوند و تکرار آن ها برای فروشندگان فروش بیشتر و سودآوری در پی خواهد داشت. ولی یک آگهی اینترنتی برای فروش آن لاین باید به حدی جذاب باشد که با یک بار خواندن خریداران را جذب کند.

 

بنابراین شما برای انتخاب متن یک آگهی تبلیغاتی خوب نیاز به یاری دیگران ندارید. شما با رعایت این پنج قانون پایه می توانید خودتان آگهی های تبلیغاتی برای فروش آن لاین خود طراحی کنید و مطمئنا به نتایج دلخواه خواهید رسید.

 

نظرات () تاریخ : سه شنبه 12 آذر 1392 زمان : 16:12 بازدید : 17 نویسنده : مدیر
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات
 • بازاریابی و مدیریت بازار

 • اقتصاد

 • مدیریت

 • بازار پول و سرمایه

 • کسب و کار

 • محصولات

 • آمار سایت
 • کل مطالب : 276
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 29
 • باردید دیروز : 65
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 198
 • بازدید ماه : 345
 • بازدید سال : 4,113
 • بازدید کلی : 48,562

 • مرجع کد و ابزار وب

  ابزار ساخت کد پاپ آپ نيو تب