close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بازاریابی اینترنتی
loading...

جستجوگر مدیر

بازاریابی اینترنتی

رسالت ما

امروزه نقش و اهمیت تجارت به ويژه در حوزه بين المللي در رشد وتوسعه اقتصادی کشورها  بر کسی پوشیده نیست این اهمیت به اندازه ای است که كه اغلب از آن به عنوان موتور رشد و توسعه اقتصاد کشورها  یاد میشود.

با توجه به نقش و اهمیت تجارت و اقتصاد در پیشرفت جوامع، گروه "تجارت در دهکده ایرانی"  در سال 1390 با هدف ارائه  اطلاعات و اخبار مورد نیاز در حوزه تجارت واقتصاد آغاز بکار کرد و تاکنون با همکاری دوستان توانسته است علاوه بر ارائه آخرین اخبار روز این حوزه بیش از هزار مقاله مرتبط را بصورت طبقه بندی شده در اختیار علاقمندان قرار دهد .

هدف ما،  کمک به علاقمندان حوزه تجارت  و اقتصاد و تسهیل دستیابی ایشان به منابع این دانش است. ماسعی داریم ازطریق تسهیل فرایند انتقال دانش به علاقمندان آن به کسب وکارهای نیازمند به این دانش کمک کرده وازاین طریق درافزایش رفاه اقتصادی نقش مثبتی ایفا کنیم، ما تلا ش خواهیم کرد در حد توان خود  اطلاعات مورد نیازبرای تصمیم گیری فعالان اقتصادی و تجاری را از طریق این سایت ارائه نمائیم و دست  کلیه کسانی که تمایل دارند ما را در رسیدن به این هدف یاری نمایند میفشاریم.


تجارت اینترنتی به وسیله ی شرکت های هرمی

 

تجارت اینترنتی به وسیله ی شرکت های هرمی

 منبع : پایگاه اطلاع رسانی اصلاح

 

می گویند گلدکوئیست، رؤیای ثروتمند شدن و تجارت از طریق اینترنت است. اما به صورتی کاملاً مخصوص، چند شرکت با نام ها و نشان های مختلف، تجارت اینترنتی می کنند که یکی از این نام ها گلدکوئیست است. Guest به معنای جستجو و Gold به معنای طلا که به طور کامل به معنی جستجوگران طلا است.      

تجارت یکی از ارکان مهم در زندگی انسان است که شکل اولیه آن با دادوستد کالا با کالا (پایاپای) صورت گرفته است. تجارت نیز همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی در دنیای مدرن، روند رو به رشد سریعی داشته است به طوری که در سال های اخیر توجه اکثر شرکت ها و بازرگانان را به خود جلب نموده است. «بازاریابی شبکه ای» یا

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 21:5 بازدید : 30 نویسنده : مدیر

اشتباهاتی در بازاریابی

 

اشتباهاتی در بازاریابی

 

در حالیکه مخابرات ایران با ثبت نام های میلیونی در پایان هر سال (که بیشتر به نظر میرسه به صورت یک ابزار سیاست های پولی برای مهار تورم انتهای سال در اختیار دولت بود تا به صورت یک استراتژی بازاریابی) فقط خیل مشتریان ناراضی خود را انبوه تر می نمود. این حرکت فرصت رو در اختیار شرکتی قرار می داد که بتونه برند و محصول جدیدی رو به مشتریان معرفی کنه. که البته این شرکت تالیا بود و اونها هم با اشتباه ترین حرکت ها بازار رو دو دستی تقدیم نفر سوم یعنی ایرانسل کردند!

به هر صورت، در بررسی های من، مخابرات با ۴ گونه تقاضا مواجه بود که در برابر هر ۴ تقاضا سیاست های غلطی رو در پیش گرفت: تقاضاهای منفی، صفر، پنهان و سر ریز شده.

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 21:4 بازدید : 36 نویسنده : مدیر

ناگهان ثروت!

 

ناگهان ثروت!

استقبال بازار سرمایه از حضور شرکت‌های اینترنتی

ترجمه: ‌ندا لهردی

این روزها بحث درباره حضور شرکت‌های تکنولوژی و اینترنتی در بازارهای سهام و بورس حسابی داغ شده است. در واقع اخیرا این موضوع در حال تبدیل شدن به یک اپیدمی در میان این شرکت‌هاست. عرضه سهام در بورس برای اولین بار (IPO) در شرکت‌های اینترنتی اما بیشتر شبیه به حرکت اتوبوس‌های شهری است؛ مدت‌ها یا شاید سال‌ها برای رسیدنش منتظر مانده‌ایم و سپس در یک لحظه سر و کله چندین شرکت با هم پیدا می‌شود.

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 21:2 بازدید : 37 نویسنده : مدیر

یك ابزار رایگان و سودآور بازاریابی

 

یك ابزار رایگان و سودآور بازاریابی

منبع : مرکز توسعه کارآفرینی

اگر در روی شبكه گسترده جهانی مقاله بنویسید و به رایگان روی وب قرار دهید، می توانید خود را در شبكه ای پول ساز قرار دهید.  

اگر شما هم برای رونق كسب و كارتان به تجارت الكترونیك و فروش آن لاین روی آورده اید، مطالعه گفته های زیر قطعا برایتان مفید خواهد بود.

 

اگر در روی شبكه گسترده جهانی مقاله بنویسید و به رایگان روی وب قرار دهید، می توانید خود را در شبكه ای پول ساز قرار دهید. برای آن یك ذره هم پول خرج نمی كنید ولی اگر مقاله ای خوب، مفید و جامع كه اطلاعات تخصصی مربوط به كارتان را عرضه می كند، روی وب قرار دهید، كاری پول ساز را پیش رویتان قرار خواهید داد. با این نوشته ها بازدیدكنندگان دانسته هایی مفید و به درد بخور یاد می گیرند.

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 21:0 بازدید : 22 نویسنده : مدیر

یک آسمان فضا برای تبلیغات شما

 

یک آسمان فضا برای تبلیغات شما

نویسنده : میثم لطفی

منبع:www.Information Week.com

گسترش فناوری اطلاعات تبلیغات اینترنتی را رونق می دهد       

بسیاری از کارشناسان براین باورند که تبلیغات اینترنتی هنوز در سبد شرکت های تبلیغاتی که در بسیاری از موارد به عنوان مشاور تبلیغ دهندگان، خدماتی را به آنها عرضه می کنند جایگاه مناسبی پیدا نکرده است، زیرا به دلیل هزینه های کم تبلیغ در اینترنت ، کارمزد شرکت های تبلیغاتی نیز در صورت دادن تبلیغی در اینترنت بسیار کم خواهد بود. از طرف دیگر عدم آشنایی این شرکت ها با سازوکار های تبلیغات اینترنتی جهت سنجش و اندازه گیری اثربخشی تبلیغات اینترنتی، باعث شده است تا این شرکت ها تمایل کمتری به دادن تبلیغ در اینترنت داشته باشند.

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:59 بازدید : 33 نویسنده : مدیر

هفتاد توصیه در بازاریابی الکترونیکی

 

هفتاد توصیه در بازاریابی الکترونیکی

 

بازاریابی الکترونیکی مهمترین بخش کسب و کارهای اینترنتی است و برای موفقیت در اینگونه کسب و کارها باید توجه زیادی به آن داشت. در این مقاله بصورت خلاصه ۷۰ نکته مهم برای موفقیت در بازاریابی الکترونیکی بیان شده است. پس از خواندن هر یک از این نکات کمی تأمل کنید! چه ایده هایی به ذهن شما می رسد؟

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:58 بازدید : 27 نویسنده : مدیر

ده نكته برای موفقیت در بازاریابی الكترونیكی

 

ده نكته برای موفقیت در بازاریابی الكترونیكی

 

منبع : روزنامه تهران امروز

نامه های تبلیغاتی خود را فقط برای افرادی بفرستید كه برای دریافت آن درخواست داده اند.همواره به درخواست های مشتری برای عدم دریافت نامه ها احترام بگذارید... 

قابل توجه بازاریان الكترونیكی «كارهای خود را طبق روال انجام دهید و نكته های زیر را به خاطر بسپارید.»

۱) نامه های تبلیغاتی خود را فقط برای افرادی بفرستید كه برای دریافت آن درخواست داده اند.

اشتباهی كه بعضی از بازاریابان انجام می دهند آن است كه نامه های تبلیغاتی را برای افراد مختلف ارسال می كنند . استفاده وسیع از این روش در سال های گذشته باعث سست شدن تجارت الكترونیكی شده است.

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:56 بازدید : 37 نویسنده : مدیر

ویژگی های بازاریابی اینترنتی

 

ویژگی های بازاریابی اینترنتی

 

وجوه تمایز بازاریابی اینترنتی و بازاریابی سنتی:

 

به طور کلی می توان بازاریابی اینترنتی را بدین صورت تعریف نمود : انجام تمام یا بخشی از فعالیت های بازاریابی از طریق اینترنت در راستای تحقق اهداف برنامه های بازاریابی اینترنتی اسپالتر برای نشان دادن تحول از بازاریابی سنتی به بازاریابی اینترنتی مدلی را به نام مدل 7I( هفت آی ) مطرح و بیان می کند که هفت ویژگی (هفت آی ) بازاریابی اینترنتی را از بازاریابی سنتی متمایز می کند .

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:56 بازدید : 28 نویسنده : مدیر

نکاتی در مورد بازاریابی الکترونیکی

 

نکاتی در مورد بازاریابی الکترونیکی

تحقیقات ثابت کرده است که مشتریان هر روز بیشتر از قبل به ارزش بازاریابی الکترونیکی پی برده وحتی این روش را به دیگر روش های بازاریابی ترجیح می دهند راهکارهای مناسب برای آنکه مشتریان پیام های الکترونیکی شما را بخوانند تحقیق اخیر Doubleclick در سال ۲۰۰۴ با عنوان” ارسال پیام های الکترونیکی به مشتریان” احساس و نظر دریافت کنندگان این پیام ها را در باب بازاریابی الکترونیکی به شکلی جالب توجه بازگو می کند و همچنین راهکار های موثر در ایجاد بازدهی بیش تر را برای بازاریابی الکترونیکی پیشنهاد می کند.

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:54 بازدید : 23 نویسنده : مدیر

نکته ای برای تبلیغات اینترنتی

 

نکته ای برای تبلیغات اینترنتی

 

چندین روش برای تبلیغات در اینترنت، وجود دارد. تعدادی از آنها رایگان، تعدادی به هزینه کم احتیاج دارند در حالیکه بسیاری از این روشها فوق‌العاده گران قیمت هستند. اولین نکته‌‌ای که باید در نظر بگیرید این است که برای ارتباطهای تبلیغی خود حاضرید چقدر بپردازید و سقف هزینه تبلیغاتتان چقدر است. بیایید فرض کنیم که شما ایده عالی دارید و وب سایتتان هم کامل شده است. آماده‌اید که کار تجاری خود را شروع کنید اما مشتریان شما کجا هستند؟ – باید بروید و آنها را پیدا کنید به نظر ساده می‌آید اما تبلیغات می‌تواند مانعی باشد که بسیاری از کارهای تجاری اینترنتی را از

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:54 بازدید : 29 نویسنده : مدیر

معایب و مزایای خرید اینترنتی

 

معایب و مزایای خرید اینترنتی

 

معایب خرید اینترنتی : این معایب را می توان 3 گروه تقسیم بندی کرد :

الف ) موانع فناوری : سرعت پایین سایت ها و وجود مشکل برای ثبت نام در سایت و باز کردن حساب خرید در آن ها از عوامل عمده نارضایتی مشتریان از سایت های فروش اینترنتی است .

ب ) موانع ذاتی اینترنت : عدم تعامل فیزیکی و عدم توانایی مشتریان در لمس کالاها قبل از خرید از جمله مشکلاتی است که به ماهیت مجازی بودن اینترنت بر می گردد .

ج ) موانع امنیتی : عدم امنیت لازم برای انجام مبادلات از جمله مهمترین نگرانی های مشتریان است .

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:52 بازدید : 22 نویسنده : مدیر

نقش مدیریت محتوا در ارتقای بازاریابی الکترونیک

 

نقش مدیریت محتوا در ارتقای بازاریابی الکترونیک

 

روزنامه سرمایه 

علیرضا پورمحمدی : اگرچه در سالیان گذشته شرکت ها بیشتر به دنبال مدیریت منابع انسانی و مالی خود بوده اند اما در دهه های اخیر با گسترش فضای کسب و کار مجازی، آنها برای رسیدن به جایگاهی مناسب در بین سازمان های الکترونیک ناگزیر به فکر مدیریت داده ها و اطلاعات خود افتاده اند تا بتوانند با مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی شان در جهت پیشبرد فروش از طریق بازاریابی الکترونیکی گامی عظیم بردارند. حالا که شرکت ها متوجه اهمیت بهینه سازی رتبه وب سایت خود در موتورهای جست وجو شده اند به هر طریقی می کوشند تا با بهره گیری از یک سیستم مدیریت محتوای کارآمد بتوانند در رسیدن به جایگاهی مطمئن در صفحات جست وجوگرها، ارزش نام تجاری خود را دوچندان کنند.                      

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:52 بازدید : 23 نویسنده : مدیر

مشکلات اصلی بازاریابی اینترنتی

 

مشکلات اصلی بازاریابی اینترنتی

منبع : شبکه آموزش و آموزشگاه ها

در سرمایه گذاری و راه اندازی یک فعالیت اقتصادی آن لاین همیشه موانع و مشکلاتی است که سرعت پیشرفت کار را پایین می آورد. اسم این موانع را «مشکلات اصلی بازاریابی اینترنتی» می گذاریم.

 

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:51 بازدید : 24 نویسنده : مدیر

مزایای خرید اینترنتی برای شرکت ها و مشتریان

 

مزایای خرید اینترنتی برای شرکت ها و مشتریان

نویسنده : شهرام خلیل نژاد دانشجوی دکترای بازاریابی_دانشگاه علامه طباطبایی

 منبع : روزنامه سرمایه

امروزه تنها با یک کلیک، خریداران می توانند رقبا و محصولاتشان را با هم مقایسه کرده و پاسخ های خود را در کسری از ثانیه دریافت کنند. دیگر نیازی به رانندگی تا فروشگاه و پارک، انتظار در صف اتوبوس و جر و بحث با فروشندگان نیست.  

انقلاب دیجیتالی قابلیت های جدیدی را هم برای مشتری و هم برای شرکت های فعال در بازار خلق کرده است. در ابتدا به مزایای اینترنت برای خریداران اشاره می شود:

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:49 بازدید : 25 نویسنده : مدیر

مزایای بازاریابی اینترنتی

 

مزایای بازاریابی اینترنتی

 

به کارگیری بازاریابی اینترنتی برای شرکت مزایایی به همراه دارد.

این مزایا به کارگیری بازاریابی اینترنتی را جذاب نموده ، شرکت را به آن متمایل می سازد .

پترسون بیان می کند که بازاریابی اینترنتی به عنوان سه کانال ارتباطی ( برقراری ارتباط بین خریدار و فروشنده ) ، مبادلاتی ( انجام مبادله از طریق اینترنت ) و توزیع ( رساندن کالا و خدمات به دست مشتری ) مزایای متعددی دارد.

مزایای ارتباطی

بهبود اطلاعات محصول

بهبود اطلاعات قیمت

دسترسی دایم به خدمات

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:48 بازدید : 23 نویسنده : مدیر

مروری بر بازاریابی و بازاریابی اینترنتی

 

مروری بر بازاریابی و بازاریابی اینترنتی

 

بازاریابی:

همان گونه که پیتر دراکر متفکر و اندیشمند بزرگ مدیریت می گوید مهم ترین وظایف یک سازمان نوآوری و بازاریابی است . حیات هر سازمان ، چه انتفاعی و چه غیر انتفاعی در گرو موفقیت بازاریابی آن سازمان است . بازاریابی اگرچه از نظر علمی رشته جوان ونسبتا جدیدی است اما در طی همین دوره اندک تحولات فراوانی را طی نموده است . یکی ازاین تحولات ظهور فناوری اطلاعات در امور تجاری و باززگانی است .

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:47 بازدید : 22 نویسنده : مدیر

گام های لرزان به سوی فروشگاه های اینترنتی

 

گام های لرزان به سوی فروشگاه های اینترنتی

  نویسنده : سمیه میرنظامی زهرا بیدی    

 منبع : روزنامه ایران

معیاری برای سنجش ارزش آن وجود نداشت و حمل و نقل آن هم مشکل بود، بدون شک اختراع پول اولین انقلاب در زمینه تجارت بود. ارزش آن مشخص بود، حمل آن آسانتر بود، فاسد نمی شد و همه طالب آن بودند         

انسان از آغاز آفرینش تاکنون روش های تجاری متفاوتی را تجربه کرده است. در ابتدا سیستم تبادل کالا رایج بود. شکارچی گوشت را با سلاح عوض می کرد. این سیستم اشکالات فراوانی داشت. مثلاً ممکن بود شکارچی نتواند سلاح سازی را پیدا کند که به گوشت احتیاج داشته باشد. در این صورت گوشت ها فاسد می شدند. در بعضی تمدن ها سیستم کالای محبوب به وجود آمد. در سرزمینی که گندم غذای اصلی مردم آن بود، شکارچی گوشت را با گندم و گندم را با جنگ افزار تعویض می کرد. این روش هم مشکلات زیادی داشت. کالای محبوب در سرزمین های مختلف متفاوت بود.

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:46 بازدید : 33 نویسنده : مدیر

کسب و کار اینترنتی، یک امکان بزرگ

 

کسب و کار اینترنتی، یک امکان بزرگ

 

مرجع: کسب وکار اینترنتی  

سایت تحلیلی MLM

یک وب سایت این امکان را فراهم می سازد تا نیازهای مصرف کننده پیگیری شود ، بنابراین صاحب کسب و کار می تواند بر طبق آن تولیدات خود را عرضه کند.     

سطوح مختلف اینترنت امکانی برای کسب و کارهای کوچک می باشد. . .

کسب و کارهای کوچک در اینترنت به سرعت به زمینه عملکردهای چندملیتی بزرگ دست می یابند و این بعنوان امتیازی برای آنها محسوب می شود. در اینترنت یک کسب و کار کوچک می تواند با شرکتهای بزرگ اعتباری رقابت کند. اما آیا همه کسب و کارها از مزایای آن لاین برخوردار می شوند؟

 

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:45 بازدید : 23 نویسنده : مدیر

قوانین طلایی تبلیغات در اینترنت

 

قوانین طلایی تبلیغات در اینترنت

 

منبع : سایت حسابیران

امروز با توجه به کارکردهای وسیع اینترنت، اهمیت تبلیغات اینترنتی بیش از گذشته نمود یافته است، به گونه ای که بسیاری از شرکت های بزرگ و برتر، با وجود تبلیغات در سایر رسانه ها از جمله رادیو، تلویزیون و مطبوعات، جایگاه ویژه ای را برای تبلیغات اینترنتی قائلند.

به طور کلی پنج قانون کلی برای موفقیت در تبلیغات اینترنتی حایز اهمیت است که گرچه هنوز در حال تغییرند، ولی ستون فقرات داستان تبلیغات در شبکهء جهانی اینترنت امروزی را تشکیل داده اند. این پنج قانون عبارتند از:

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:44 بازدید : 28 نویسنده : مدیر

قوانین جديد کسب‌و‌کار در دنیای دیجیتال

 

قوانین جديد کسب‌و‌کار در دنیای دیجیتال  

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

 Greg Satell

 مترجم:میثاق شمشیری

 منبع:forbes

 در گذشته کار فروشنده‌ها نسبت به زمان حال مقداری آسان‌تر بود. چند شبکه تلویزیونی محدود، تعدادی ایستگاه‌های رادیویی، یک مشت مجله و حداکثر یک یا دو روزنامه تمام رسانه‌های آن روزگار بود. دسترسی به مشتری آسان‌تر بود. با یک پیغام انگیزشی هوشمندانه محصول به فروش می‌رفت. اما امروزه ما با اقیانوسی از شبکه‌های تلویزیونی دست و پنجه نرم می‌کنیم. میلیون‌ها سایت اینترنتی و هزارها روش تولید بلند مدت محصولات مختلف با اختصارهای الفبایی مانند DMP، API ، SDK و ... در تجارت خودنمایی می‌کنند. تجارت همواره مشکلات خود را داشته است؛ اما تکنولوژی معادلات حاکم بر آن را سخت‌تر کرده است.

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:42 بازدید : 22 نویسنده : مدیر

قوانین بازاریابی الكترونیكی

 

قوانین بازاریابی الكترونیكی

منبع : ایده پویا

بازاریابی از طریق پست الكترونیك مقوله ی جدیدی است، اصول، قواعد و قوانینی دارد كه رعایت آنها امری ضروری و اجباری است. با رعایت آن اصول است كه می توان موفق شد.

در عصر «كار حرفه ای و سرعت در انجام كار»، توجه به این نكته بسیار حائز اهمیت است كه بازیگران، بایستی اصول، قواعد و قوانین بازی را نیز بخوبی بدانند. متاسفانه در ایران، بسیاری از شركت ها و موسسات، بی آن كه به قواعد بازی توجه كنند، شروع به بازی می كنند . . .

 

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:41 بازدید : 61 نویسنده : مدیر

فضایی بی نهایت برای تبلیغات شما

 

فضایی بی نهایت برای تبلیغات شما

 

گسترش فناوری اطلاعات تبلیغات اینترنتی را رونق می دهد. بسیاری از کارشناسان براین باورند که تبلیغات اینترنتی هنوز در سبد شرکت های تبلیغاتی که در بسیاری از موارد به عنوان مشاور تبلیغ دهندگان، خدماتی را به آنها عرضه می کنند جایگاه مناسبی پیدا نکرده است، زیرا به دلیل هزینه های کم تبلیغ در اینترنت ، کارمزد شرکت های تبلیغاتی نیز در صورت دادن تبلیغی در اینترنت بسیار کم خواهد بود. از طرف دیگر عدم آشنایی این شرکت ها با سازوکار های تبلیغات اینترنتی جهت سنجش و اندازه گیری اثربخشی تبلیغات اینترنتی، باعث شده است تا این شرکت ها تمایل کمتری به دادن تبلیغ در اینترنت داشته باشند. از جمله مهم ترین تاثیراتی که تبلیغات اینترنتی برجای می گذارد، تعامل دوطرفه ای است که بین شرکت ها و فضای مجازی ایجاد می شود تا با فعالیت در کنار یکدیگر بهتر بتوانند محصولات خود را به مردم معرفی کنند.

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:40 بازدید : 23 نویسنده : مدیر

فروش غیر مستقیم در محصولات IT و نیازبه یک جایگاه هدایت کننده

 

فروش غیر مستقیم در محصولات IT و نیازبه یک جایگاه هدایت کننده

  

 نویسنده : بهرام بزرپاش عملگر     

منبع : سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

 بیش از سه دهه از ابداع فروش های غیرمستقیم در کشورهای پیشرفته صنعتی می گذرد که تولیدکنندگان و فروشندگان انواع کالای بادوام و بی دوام مصرفی با بوجود آوردن سیستم های فروش غیرمستقیم با واسطه قراردادن یک منبع مالی قوی مانند بانک ها توانسته اند به مزایای قابل توجه دست پیدا نمایند؛ در واقع فروش های غیرمستقیم که به فروش های با شرایط اقساطی معروف هستند جهت بوجود آوردن شرایط ایده آل تری در پرداخت برای مشتریان بالفعل و بالقوه کمک شایان می نمایند تا ظرفیت بودجه ایشان به صورت بهینه ای ظهور پیدا نماید.

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:39 بازدید : 26 نویسنده : مدیر

معایب و مزایای خرید سنتی و خرید اینترنتی

 

معایب و مزایای خرید سنتی و خرید اینترنتی

 

معایب و مزایای خرید سنتی : سالهاست که مشتریان به شیوه خرید از فروشگاه های بزرگ عادت کرده اند . این فروشگاه ها با مساحت های زیاد همه نوع کالایی را در خود جای داده اند. خرید سنتی تا به امروز توانسته است بسیاری از نیازهای مشتریان را جوابگو باشد .

از جمله محاسن خرید سنتی نسبت به خرید اینترنتی عبارتست از :

- امکان لمس و حس فیزیکی کالاهای مورد نظر در فروشگاه های سنتی

- امکان ارتباط با دیگران و برآورده شدن نیازهای اجتماعی در هنگام خرید از فروشگاه های سنتی گرچه افراد به شیوه خرید سنتی عادت کرده و آن را پذیرفته اند اما این شیوه خرید مشکلات و موانعی دارد که مهم ترین آن ها عبارتند از :

 

1.    عدم راحتی که علل آن بدین شرح است : شلوغی فروشگاه ها مخصوصا در فصل تعطیلات ، احتمال تمام شدن کالاهای موجود در انبار ، وجود فروشندگان غیر ماهر و بی تجربه ، نیاز به صرف وقت نسبتا زیاد برای انجام خرید

2.    نیاز به حرکت و جابه جایی فیزیکی برای یافتن کالای مورد نظر

3.    مشکل بودن مقایسه شرایط خرید و محصول به دلیل بعد زمان و مکان

 

این معایب در خرید سنتی باعث شده مشتریان به دنبال راه های جایگزین باشند و به نظر می رسد خرید از طریق اینترنت بتواند تا حدودی این مانع را برطرف نماید.

 

تهیه و تنظیم: ندا برجی

نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:38 بازدید : 44 نویسنده : مدیر

شش راهنمایی برای بازاریابی از طریق پست الكترونیكی

 

شش راهنمایی برای بازاریابی از طریق پست الكترونیكی

         

نویسنده: Michelle Keegan

منبع : آفتاب

 

"شناسایی فرستنده و موضوع مطرح شده ، كلیدهای اساسی بازاریابی الكترونیكی موفق هستند، چراكه هردو تاثیری چشم گیر درایجاد علاقه فرد به باز كردن پیغام دارند."حال چگونه می توان به اطلاعات مربوط به این موضوع دست یافت وآن را در فعالیت های بازاریابی الكترونیكی و جذب مشتری به كار برد؟     

 

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:36 بازدید : 22 نویسنده : مدیر

شرکت ها و راهبرد نامگذاری وب سایت ها

 

شرکت ها و راهبرد نامگذاری وب سایت ها

 

روزنامه سرمایه، علیرضا پورمحمدی:

بدون شک نام یک وب سایت می تواند نقش مهمی را در جذب مشتریان جدید و حفظ آنان ایفا کند. از این رو انتخاب صحیح یک دامین مرتبط با فعالیت های سازمان می تواند میزان بازدید از آن سایت را به طور چشمگیری افزایش دهد. امروزه با گسترش سایت ها و تغییر نگرش صاحبان آنها از بازاریابی سنتی به سمت بازاریابی مدرن دیگر نمی توان به راحتی از اهمیت نامی که این وب سایت ها می تواند در ذهن مشتریان ایجاد کنند، صرف نظر کرد. با این حال با افزایش روزافزون وب سایت های جدید و ثبت دامین های متعدد، ثبت دامنه های مورد علاقه صاحبان صنایع و بنگاه های اقتصادی کمی دشوار به نظر می رسد. اگرچه در حال حاضر شرکت هایی فعالیت می کنند که

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:34 بازدید : 22 نویسنده : مدیر

سرمایه داری بدون اصطکاک در عصر اینترنت

 

سرمایه داری بدون اصطکاک در عصر اینترنت

جان مک میلان ترجمه و تنظیم: مهدی نصرتی

روزنامه دنیای اقتصاد ( www.donya e eqtesad.com )

تصور کنید برای یک شرکت آمریکایی کار می کنید که کفش های مد روز را تولید می کند و قصد دارد عملیات تولید را به کشوری با هزینه های کمتر برونسپاری کند. چگونه به دنبال بنگاه های محلی می گردید تا با آنها قرارداد ببندید؟

شما می توانید وقت زیادی را صرف کنید تا در مورد بنگاه های محلی تحقیق کنید، از کارگاه های آنها دیدن کنید، کیفیت کار آنها را بسنجید و با آنها بر سر قیمت چانه زنی کنید. یا این که به سادگی این فرآیند جست و جو را به یک متخصص واگذار کنید. برای مثال در تایوان، دلالانی هستند که نقش واسطه میان خانه های مد در آمریکا و اروپا و

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:33 بازدید : 23 نویسنده : مدیر

رموز موفقیت ایمیل های بازاریابی

 

رموز موفقیت ایمیل های بازاریابی

 

By:David Frey مترجم: آذین صحابی

روزنامه تفاهم

یكی از كارآمدترین و كم خرج ترین ابزارهای بازاریابی، فرستادن ایمیل برای مشتریان بالقوه و مشتریان كنونی است. تعداد كمی از ابزارها و مجاری بازاریابی، اینچنین ارزان و پاسخگو هستند. یك نكته ساده، اهمیت این روش جلب و حفظ مشتری را به شما نشان می دهد و آن تعداد ایمیل های دریافتی در میل باكس شماست كه از طرف مشتریان بالقوه و آنهایی كه از خریدشان راضی اند برایتان فرستاده شده است. اگر ایمیل های ارسالی این كسب و كار مفید نبود كه صاحب و بازاریاب آن، اینقدر ایمیل دریافت نمی كرد!

 

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:32 بازدید : 25 نویسنده : مدیر

رفتار مشتری در خرید اینترنتی

 

رفتار مشتری در خرید اینترنتی

 

در آثار ومقالات مربوط به تجارت الکترونیک، تحقیقات متعددی در مورد خرید اینترنتی و ارزیابی مصرف کننده وجوددارد که بعضی از بررسیها وجود یک اعتبار تجربی بین عوامل مؤثر بروی خرید ورفتار خرید اینترنتی را توجیه می کند. محیط تجارت الکترونیک که مبتنی بر اینترنت است ،این امکان رابه مشتریان می دهد تا برای جستجوی اطلاعات و خرید کالا و خدمات از طریق ارتباط مستقیم با فروشگاههای اینترنتی اقدام کنند. باید خاطر‌نشان کرد که خرید به صورت اینترنتی براساس تجربه واقعی از خرید کالا نیست، بلکه براساس ظواهری مانند تصویر، شکل، اطلاعات کیفی و تبلیغات از کالا استوار است. (lohse&spiller۱۹۹۸) از سوی دیگر خرید از طریق فروشگاههای اینترنتی همانند خرید از طریق کاتالوگ است زیرا در هر دو تحویل کالا از طریق پست است و مصرف کننده نمی تواند کالا را قبل از خرید لمس و یا احساس کند. پس قبول خرید اینترنتی و انجام آن تا حد زیادی به …ارتباطات مصرف کننده و چگونگی تعامل افراد با کامپیوتر بستگی دارد. بعلاوه، ویژگیهایی نظیر ارائه اطلاعات، راهنمایی و هدایت و انجام سفارشها در یک وسیله خرید دو سویه و تعاملی به عنوان عامل مهمی در ایجاد اعتماد به تجارت الکترونیک نسبت به فروش سنتی در نظر گرفته شده است .

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:30 بازدید : 30 نویسنده : مدیر

رفتار خرید مصرف کننده در اینترنت

 

رفتار خرید مصرف کننده در اینترنت

 

رفتار خرید مصرف کننده

مقصود از رفتار خرید مصرف کننده رفتار مصرف کنندگان نهایی یعنی افراد و خانواده هایی که کالاها وخدمات را برای مصرف شخصی خریداری می نمایند در هنگام خرید است . افراد در طی روز خریدهای زیادی انجام و رفتارهای خاصی در طی این خریدها از خود نشان می دهند . شناخت این رفتارها و عوامل موثر بر آنها به شرکت در امر جذب مشتری و فروش محصولات کمک خواهد نمود . در محیط اینترنت نیز افراد هنگام خرید رفتارهای خاصی دارند که متاثر از عوامل گوناگون فیزیکی و مجازی است و شرکت های فعال در تجارت الکترونیکی برای موفقیت در کار خود نیازمند شناخت این رفتارها و عوامل موثر بر آن ها هستند .

 

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 زمان : 20:29 بازدید : 29 نویسنده : مدیر

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات
 • بازاریابی و مدیریت بازار

 • اقتصاد

 • مدیریت

 • بازار پول و سرمایه

 • کسب و کار

 • محصولات

 • آمار سایت
 • کل مطالب : 276
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 10
 • باردید دیروز : 8
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 18
 • بازدید ماه : 165
 • بازدید سال : 3,933
 • بازدید کلی : 48,382

 • مرجع کد و ابزار وب

  ابزار ساخت کد پاپ آپ نيو تب